Ankara Büyükşehir Belediyesi ANFA Altınpark Fuar Alanı, yılbaşı öncesi ışıl ışıl bir fuara ev sahipliği yapıyor. Hediyelik Eşya Fuarı, 26-31 Aralık tarihleri arasında Başkentlileri ağırlayacak.

Altınpark Fuar Alanı’nda başlayan hediyelik eşya fuarında Türkiye’nin dört bir yanından gelen el yapımı dekorasyon, aksesuar, takı, tekstil ürünleri ile yöresel lezzetler beğeniye sunuldu. Dünyaca ünlü bir sirk grubunun gösterisiyle renklenen fuar etkinliğine, ünlü firma ve markalar katıldı. Türk Cumhuriyetleri’nden çeşitli firmaların da stant açtığı fuarda, keçeden ahşap mutfak aletlerine, oyuncaklardan gümüş ve bakır takı ve aksesuarlara, seramikten butik çikolata ve şekerleme ürünlerine kadar çok geniş bir yelpazede ürün gamı sergileniyor.

Fuarın yiyecek içecek stantlarında ise Anadolu’nun çeşitli kentlerine özgü çok özel lezzetler Başkentlilerin damak tadına sunuluyor. Afyon’un sucuğu, Hatay’ın künefesi, Ege’nin zeytinyağlı mezeleri, Doğu Anadolu kentlerinin baharatlarının yanı sıra, organik, doğal ve ev yapımı ürünler tadım stantları ve satış reyonlarında sergileniyor. Fuarda en büyük ilgiyi ise yılbaşı hediyelikleri görüyor. Yeni yılda sevdiklerini küçük ve ilginç hediyelerle mutlu etmek isteyen Ankaralılar, yılbaşı alışverişini rengarenk bir fuar alanında yapma keyfini yaşıyor.

Altınpark Fuar Alanı’ndaki etkinlik, 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek. Fuar, her gün 10.00 ve 22.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.  

HABER FOTOĞRAFLARI

ANKARA'DA HAVA