ANFA ALAN ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

image

ANFA ALAN ZİYARETLERİNE DEVAM EDİYOR

Göreve geldiği günden itibaren, alan hâkimiyetine önem veren ANFA Genel Müdürü Yıldırım ÖZER, ilçelerde bulunan sorumluluk alanlarına, ziyarete devam ediyor.

            Şereflikoçhisar ve Evren ilçelerindeki yeşil alanları ziyaret edip, incelemeler yapan ve çalışmalar hakkında bilgi alan ÖZER, bu haftaki ziyaretini Sincan ve Etimesgut ilçelerine yaptı. Önceki dönemlerde taşeron firmaların sorumluluğunda olan ancak yakın zamanda tüm bakım ve onarım işlerini ANFA’nın üstlendiği toplamda 450 bin metrekarelik alanda incelemelerde bulunan ÖZER, çalışmalar hakkında bölgede çalışan işçilerden ve vatandaşlardan bilgi aldı.

            Etimesgut ilçesine bağlı Eryaman semtinde bulunan Kemal Sungur Parkı ve Seyir Tepesi Parkı’nda da incelemelerde bulunan Genel Müdür ÖZER, spor aletlerinin arızalarının giderilmesi ve spor alanlarının zemininin ivedilikle bakım onarım işlemlerinin yapılması için talimatlar verdi.

Ankaralılara daha iyi hizmet sunmak için vatandaşın sorunlarını dinleyen ÖZER, ziyaretinde çalışanlarla da tek tek ilgilendi. ÖZER, “Rutin olarak ilçelerde bulunan sorumluluk alanlarımızı ziyaret etmeye devam ederek, çalışmalarımızı yerinde gözlemleyeceğiz ve topladığımız bu geri bildirimler üzerine ek çalışma planı çıkaracağız.’’ dedi.

 

Haber Galerisi