ÜNİVERSETE ADAYLARI ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ANFA ALTINPARK FUAR VE KONGRE MERKEZİNDE EĞİTİM VE KARİYER FUARINDA BULUŞUYOR.

LİSE SON SINIF ÖĞRENCİLERİNE SEÇİM YAPACAKLARI MESLEKLERİN TANITIMI YAPILIYOR

35 farklı üniversitenin temsilcileri ile geleceğin büyükleri olan lise son sınıf öğrencilerini eğitim ve meslek seçimleri konusunda bir araya getiren fuarda, gelecek hedefleri ve seçecekleri meslekler ile ilgili bilgilendirme yapılıyor.

Gençlere kariyerlerini planlarken nelere dikkat etmesi gerektiği, üniversite tercihlerini yaparken, ilgi alanlarına göre hangi konularda seçim yapmaları gerektiği ve kendilerine uygun doğru tercihi yapmaları konularında bilgi vermeyi hedefleyen fuar, bu sene Ankara’da 4. Kez düzenleniyor.

14-15 Mayıs tarihlerinde ANFA Altınpark Fuar ve Kongre Merkezinde 09:30 15:00 saatleri arasında öğrencilere kapıları açık olacak fuarda Vakıf Üniversiteleri, Devlet Üniversiteleri, Yurtdışı Üniversiteleri, İnsan Kaynakları Uzmanları, Sektör Temsilcileri ve İş Dünyasının önde gelen temsilcilerinin katılımları ile iş garantili meslekler, iş dünyasının yeni mezunlardan beklentileri ve YKS hazırlık, sınav motivasyonu gibi bir çok konuda seminerler düzenlenerek bilgilendirme yapılıyor.

HABER FOTOĞRAFLARI

ANKARA'DA HAVA