ANFA BİTKİ EVİMİZDE YILBAŞI

image

ANFA BİTKİ EVİMİZDE YILBAŞI

Kurumsal güvenilirliği ve kalitesiyle Ankaralılara uzun yıllardır hizmet veren ANFA Bitki Evi, rutin faaliyetlerinin yanında ziyaretçilerine özel günlerde özel detaylar sunmayı amaçlıyor.

2011 yılında Altınpark’ta açılmış olan ANFA Bitki Evi, 2021 yılına, yenilenmiş yüzüyle girme hedefinin hazırlıklarını sürdürürken yaklaşan yılbaşına özel hediyelik bitki köşesi oluşturdu. Hediyelik bitkilerin, yılbaşına özel rengârenk paketleme usulüyle hazırlandığı özel köşede; Elvudi çamından kalanşoye, kuşkonmazdan yılbaşı çiçeğine, flamingo çiçeğinden sümbüle, sıklamenden paşa kılıcına kadar birçok bitki Ankaralıların alâkasına sunuldu.

Yılbaşına özel aranjmanlarla satışa sunulan iç ve dış mekân bitkilerinin bulunduğu Bitki Evi, çalışma hayatında bulunan ziyaretçileri için mesai saatleri dışında da açık bulunuyor.

ANFA Bitki Evi, dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs dolayısıyla alınan tedbirler kapsamında Türkiye geneli uygulanan hafta sonu kısıtlamaları sebebiyle geçici bir süre sadece hafta içi sabah 08.00 akşam 18.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Haber Galerisi