- ANFA GENEL MÜDÜRÜĞÜ, ANKARA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ HİMAYESİNDE KADİR GECESİ SEBEBİYLE BİNLERCE VATANDAŞA LOKMA İKRAM ETTİ

 

-LOKMA DAĞITIMI KOCATEPE CAMİİ, HACI BAYRAM-I VELİ CAMİİ VE ŞEYH ALİ SEMERKANDİ CAMİİ AVLUSUNDA GERÇEKLEŞTİ

 

-CAMİİ ÇIKIŞINDA YAPILAN TATLI İKRAMINA BAŞKENTLİLER BÜYÜK İLGİ GÖSTERDİ

 

-ANFA GENEL MÜDÜRÜ SEMİH NARLIOĞLU:

"MİLLETİMİZİN HUZUR VE REFAHI, DEVLETİMİZİN BİRLİK VE BEKASI İÇİN BU MÜBAREK KADİR GECESİ'NDE MÜŞTEREK YAPACAĞIMIZ DUALARIN KABUL OLMASI DİLİYORUM"

 

 

 

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'ın talimatıyla ANFA Genel Müdürlüğü tarafından Kadir Gecesi'nde binlerce vatandaşa lokma ikram edildi.

Kadir Gecesini ihya etmek amacıyla Kocatepe Camii, Hacı Bayram-ı Veli Camii ve Şeyh Ali Semerkandi Camii'lerine gelen Başkentliler lokma dağıtımına büyük ilgi gösterdi.

 

KADİR GECESİ'NDE TATLI İKRAMI

Başkentliler, Ramazan ayının sonlarına yaklaşırken bin aydan daha hayırlı olan Kadir Gecesi'ni ihya etmek amacıyla daha çok Kocatepe Camii, Hacı Bayram-ı Veli Camii ve Şeyh Ali Semerkandi Camii'ni tercih etti.

Büyükşehir Belediyesi ANFA Genel Müdürlüğü de Kadir Gecesi sebebiyle bir organizasyon düzenleyerek Başkentli vatandaşlara lokma tatlısı ikramı yaptı.

Camii çıkışında Büyükşehir Belediyesi tarafından hijyenik koşullarda hazırlanan lokmalara ilgi yoğundu.

 

"AF VE MAĞFİRETİMİZ İÇİN LOKMA HAYRI"

Kocatepe Camii'nde vatandaşlarla birlikte namaz kılan ANFA Genel Müdürü Semih Narlıoğlu, camii çıkışında vatandaşlara lokma ikramı sonrası şunları söyledi:

"Yüce Yaradan'ın Kuran-ı Kerim'de vaat taahhüt ettiği af ve mağfiret kapılarının sonuna kadar açık olduğu bu mübarek Kadir Gecesi'nde sizlere Büyükşehir Belediye Başkanımız sayın Mansur Yavaş'ın selam, sevgi ve saygılarını sunuyorum. Başkanımızın talimatıyla bugün Kadir Gecesi'nde af ve mağfiretimize neden olması arzusuyla lokma hayrı yapıyoruz. Allah kabul eylesin. Bir cümle hepimizin yaptığı ve yapacağı ibadetleri kabul eylesin. Milletimizin huzur ve refahı, devletimizin birlik ve bekası için müşterek yapacağımız duaların kabul olması dileğiyle .Herkesin Kadir Gecesini kutluyorum. Hayırlı Ramazanlar, Hayırlı bayramlar diliyorum. Allah hepimizi af ve mağfiretine nasip olan kullarından eylesin"

 

HABER FOTOĞRAFLARI

ANKARA'DA HAVA