ANFA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ EĞİTİMDE

image

ANFA GENEL MÜDÜRLÜĞÜ EĞİTİMDE

ANFA Genel Müdürlüğü’nde; yöneticilere ve ilgili personellere, hizmet içi eğitim kapsamında yerel yönetimler, iştirakleri, iş süreçleri ve mevzuatları konuları üzerine eğitim verildi.

Geçtiğimiz hafta sonu, Altınpark Fuar ve Kongre Merkezi’nde yapılan eğitimi, Lonca Kurumsal Danışmanlık A.Ş. adına Doç. Dr. Haydar Lütfü Ejder üstlendi. Yaklaşık dört saat süren eğitime başta ANFA Ortaklar Kurulu Başkan Yardımcısı Ercüment Ünal, ANFA Genel Müdürü Yıldırım Özer, Genel Müdür Yardımcıları Leyla Yüksel ile Koray Kan, Birim Müdürleri ve ilgili personelleri katıldı.

Belediye şirketlerinin kapsamı, belediye ve belediye şirketleri arasındaki ilişki, belediye şirketlerinin ortak sorunları, belediye şirketlerindeki istisnai uygulamalar ve belediye şirketlerinin temsil edilmesi gibi konuların işlendiği eğitimde satınalma süreçleri üzerine konular da konuşuldu. Yoğun ilgi gören eğitimde katılımcılar, soru-cevap yöntemiyle genel işleyişte karşılaştıkları sorunlar hakkında bilgi edindi.

ANFA Genel Müdürlüğü tarafından şirket çalışanlarının, yerel yönetimler hakkında bilgilerini artıracak ve kurumsal işleyişe fayda sağlayacak eğitimlerin sürdürülmesi planlanıyor.

Haber Galerisi