ANFA Güvenlik bünyesinde çalışan güvenlik personeli, her yıl düzenli olarak aldığı eğitimini Altınpark Fuar Kongre Merkezi’nde tamamladı.

    ASKİ ve bağlı birimlerinde halkımızın güvenliğini sağlayan ANFA Güvenlik personeli, Altınpark’ta gerçekleşen eğitimlerde bilgilerini tazeledi. Her yıl belli periyotlarla düzenlenen eğitimlerde bu yıl dikkat edilen husus ise pandemi kuralları oldu.

    Halk ile her an temasta olan personelimize sosyal mesafe kurallarına uyularak verilen eğitimde; silah temizliği, bakımı, genel kuralları, nasıl tutulması gerektiği, olası kazaların nasıl en aza indirilebileceği gibi konular uygulamalı olarak anlatıldı.

    Bunlara ek olarak konusunda uzman personel tarafından katılımcılara etkili iletişim eğitimi verildi. Halk ile doğrudan ve en sağlıklı nasıl iletişim kurulabilir soruları üzerinden uygulamalı olarak yapılan eğitim programında Covid-19 salgınına karşı alınan önlemler dikkat çekti. İki gün süren ve yaklaşık 800 ANFA Güvenlik personeline verilen bu eğitimde maksimum verimlilik ve başarı hedeflenmekte

HABER FOTOĞRAFLARI

ANKARA'DA HAVA