ANFA KORONA İÇİN ÖNLEMLERİNİ ALDI

ANFA Genel Müdürlüğü, dünyayı etkisi altına alan korona virüsüne önlem olarak yayınlanan tüm genelgeleri dikkate alarak, salgınla ilgili alınan tüm önlemlere riayet etmektedir.

Başkanımız Mansur Yavaş’ın tüm belediye birimlerine göndermiş olduğu salgınla mücadele, hijyen tedbirleri ve personel idari izinleri gibi konular derhal uygulamaya konmuştur.

ANFA Genel Müdürümüz Nevzat Uslucan, ANFA bünyesinde bir “Kriz Masası” oluşturarak, korona virüsüne karşı korunma önlemlerini süratle hayata geçirmiştir. ANFA idari hizmet binaları, tesisler ve parklarda dezenfeksiyon çalışmaları titizlikle yapılmıştır, düzenli aralıklarla yapılmaya devam edecektir. Bu süreçte, ANFA Genel Müdürlüğü’nde çalışan 12 yaşından küçük çocuğu olan personele 30 Mart 2020 tarihine kadar idari izin verilmiş, kronik hastalığı olan ve risk grubundaki personel de izinli sayılmıştır. Son olarak birimlerde nöbetçi bırakmak kaydı ile tüm ANFA personeline yıllık izinleri verilmiştir.

Korona virüsü salgınının yayılmasını engellemek için tüm tedbirleri zamanında ve büyük bir titizlikle alan ANFA Genel Müdürlüğü, gerek halkımızın gerekse personelinin sağlığıyla ilgili uygulamaları hayata geçirmeye devam edecektir.

Halkımıza saygıyla duyurulur.

HABER FOTOĞRAFLARI

ANKARA'DA HAVA