ANFA Altınpark Fuar Alanı, LÖSEV’ in “İyilikler Zinciri” etkinliğine ev sahipliği yaptı. Lösemili çocuklar için düzenlenen sosyal sorumluluk etkinliğinde LÖSEV parası ile alışveriş yapıldı.

Lösemili Çocuklar Vakfı-LÖSEV, tarafından “yardımlar yılı” ilan edilen 2020’nin en anlamlı etkinliği Ankara Büyükşehir Belediyesi ANFA Altınpark Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirildi. LÖSEV’ in “İyilikler Zinciri” kapsamında düzenlenen İyilikler Çarşısı, Altınpark EXPO Center’da açıldı. 29 Şubat-1 Mart tarihlerinde düzenlenen etkinliğe Ankara ve çevre kentlerden 600 LÖSEV ailesinin yanı sıra çok sayıda LÖSEV gönüllüsü katıldı. LÖSEV parası ile alışveriş yapılan etkinliğe firma, kuruluş ve resmi kurumlar da destek verdi.

LÖSEV Aileleri iki gün boyunca İyilikler Çarşısı’nda gıda, beyaz eşya, kırtasiye, ev tekstili ve temizliği ile hediyelik eşya ürünlerinin de içinde bulunduğu geniş ürün yelpazesinden alışveriş yaparken, etkinlik boyunca fuar katılımcıları sürpriz hediyelerle eğlenceli vakit geçirdi. Aileler, yapılan çekilişlerde beyaz eşyadan teknolojik ürünlere ve tatile kadar pek çok hediye kazandı. Çocuklar için animasyon şovlarının ve motive eden eğitimlerin organize edildiği İyilikler Çarşısı günlerinde, oyun alanları da minikler için özel olarak hazırlandı.

HABER FOTOĞRAFLARI

ANKARA'DA HAVA