ANKARALILAR İÇİN YENİ NEFES ALANI

image

ANKARALILAR İÇİN YENİ NEFES ALANI

Ankara Büyükşehir Belediyesi ve ANFA Genel Müdürlüğü, Temelli Göleti’nin yanına rekreasyon alanı kurmak için çalışmalara başladı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankaralıların aileleri ve arkadaşları ile rahatlıkla vakit geçirebilmeleri ve şehrin gürültüsünden, kalabalığından uzak kalabilmeleri için yeni bir rekreasyon alanının yapımına başladı.

Rekreasyon alanlarında betonarme binalara çok fazla yer vermemeyi tercih eden Büyükşehir Belediyesi; Temelli Göleti’ne yakın yapılan parkta da yetişkin ağaçlar, rengârenk çiçekler ve çim alanlarına yoğunluk vermeyi hedefliyor.

Daha güzel bir Başkent için rekreasyon alanı bakım-onarım ve yenileme işi ihalesini gerçekleştirecek olan ANFA Genel Müdürlüğü, yaklaşık 900 dönümlük bu dinlence yerinin Ankaralılara bir nefes olabilmesini amaçlıyor.

Açık artırma yöntemiyle 9 Temmuz 2021 tarihinde saat 15.00’da yapılacak olan “Temelli Rekreasyon Alanı Bakım, Onarım, Yenileme İşi” ihalesi, şeffaf belediyecilik anlayışı ile ABB TV ve Büyükşehir Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

 

İhalenin detaylarına buradan ulaşabilirsiniz:

https://www.anfa.com.tr/ihaleler/detay/417/


Haber Galerisi