ANFA Genel Müdürü Nevzat USLUCAN, Ramazan Bayramı dolayısıyla mesaj yayınladı

ANFA Genel Müdürü USLUCAN, bayram mesajında son dönemde bütün dünyayı tehdit altına alan korona virüs salgınına değinerek, "Bayramlar, kırgınlıkların ve küslüklerin unutulduğu, birlik ve beraberliğin pekiştiği, saygı ve hoşgörünün yoğun olarak yaşandığı huzur ikliminde geçen özel günlerdir. Bu yıl evlerimizde geçirdiğimiz mübarek Ramazan ayının hemen ardından buruk ve hüzünlü de olsa Ramazan Bayramına kavuşmanın heyecanını yaşıyoruz. Alınan tedbirler kapsamında bayramı ailemizle beraber geçireceğiz. Bayramın getirdiği manevi havayı bir fırsat olarak görüp ailemizle bolca vakit geçirmeliyiz. Biz bize olduğumuz bugünlerde, toplumun en küçük ve en önemli yapı taşı olan aile kavramının önemini hissetmek açısından bu durumu bir fırsat olarak değerlendirmeliyiz." dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Mansur YAVAŞ'ın korona virüs ile mücadele kapsamında Türkiye'ye, hatta dünyaya örnek olacak önlemlere ve kampanyalara imza attığını hatırlatan Nevzat USLUCAN, bayram süresince ve daha sonrasında Başkan YAVAŞ'ın gösterdiği hedef doğrultusunda ANFA ailesi olarak Ankara’ya hizmet etmeye devam edeceklerini söyledi. Bayram süresince sokağa çıkma kısıtlamasının olduğunu hatırlatan USLUCAN, "Sokağa çıkma kısıtlamasından dolayı sakinleşen Ankara'nın yeşil alanlarının, caddelerinin bakım ve onarımını, yenilemesini yapacağız. Bu süreyi ANFA olarak bir fırsata çevirip daha çok çalışacağız, sokağa çıkma kısıtlaması sonrası Ankaralılar, Ankara'yı yaşamaya hazır ve daha yeşil bulacaklar." ifadelerini kullandı.

Milletimizin sahip olduğu milli ve manevi değerler doğrultusunda zor zamanlar geçirdiğimiz bu günleri, yardımlaşma ve dayanışmayla atlatacağımızı vurgulayan USLUCAN mesajında, birlik ve beraberlik havasının artması temennisiyle Ankaralıların Ramazan Bayramını kutladı.

ANKARA'DA HAVA