ANFA Genel Müdürü Nevzat USLUCAN Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Spor Kulübü üyelik sözleşmesini imzalayarak, kulüp üyesi oldu.

            EGO Spor Kulübü Başkanı Akın HONDOROĞLU, Kulüp Genel Koordinatörü Taner ÖZGÜN ve Kulüp İdari Koordinatörü Ramazan DEĞERLİ,  ANFA Genel Müdürü Nevzat USLUCAN'ı makamında ziyaret etti. Ankara’nın spor kulüplerinin uluslararası arenada ülkemize ve milletimize yaşattığı gurura dair yapılan samimi sohbetin ardından Nevzat USLUCAN EGO Spor Kulübü ile onursal üyelik sözleşmesi imzaladı.

            Çeşitli hediyeler ve plaketlerin karşılıklı olarak takdim edildiği görüşmede EGO Spor Kulübü logolu kaşkolu kabul eden Nevzat USLUCAN, Ankara Büyükşehir Belediyesi EGO Daire Başkanlığı eliyle spora verilen destek için teşekkür etti. USLUCAN “Ego Spor Kulübü’nün genç yeteneklerin yetiştirilmesine katkı sunmasından dolayı çok memnunum. Ego Spor Kulübü’nün başarılarının yeni sezonda da devam edeceğine inancım tamdır. Başarılı yönetiminden dolayı Başkanımız ve değerli yönetimine teşekkür ediyorum.” dedi.

            Kazandığı başarılarla adını dünyaya duyuran ve geleceğin şampiyonlarını yetiştiren EGO Spor Kulübü Başkanı Akın HONDOROĞLU, Genel Müdür USLUCAN’a ilgisi ve desteği için teşekkür etti.

HABER FOTOĞRAFLARI

ANKARA'DA HAVA