Ankara Büyükşehir Belediyesi ANFA Altınpark Fuar alanı, TÜGİAD Ankara Ticari Etkileşim Fuarı-TATEF’e ev sahipliği yapıyor.

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD) tarafından düzenlenen TATEF, Altınpark Fuar Alanında başladı. 60’ın üzerinde standın yer aldığı TATEF’in açılışı yapıldı.

Türkiye Genç İşadamları Derneği (TÜGİAD), kuruluşunun 33. yılında, ANFA Altınpark Fuar Alanı’nda iş dünyasının temsilcilerini bir araya getiriyor. Ankara Büyükşehir Belediyesi ANFA Altınpark Fuar Alanı’nda başlayan TATEF, ekonomiye yön veren firma, marka ve isimleri ağırlıyor.

TÜGİAD Ankara Şubesi ve Ticari İlişkiler Komisyonu (TİK) tarafından Ankara’da ilk kez düzenlenen TÜGİAD Ticari Etkileşim Fuarı (TATEF), ekonomideki aktörlerin birbirleri ve tüketicilerle tanışmalarını sağlaması yanında, farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmalar için; varlıklarını sürdürme, geliştirme, güçlendirme, yeni satış fırsatları yaratma ve iş geliştirme gibi konularda önemli bir vizyon ortaya koydu. Fuar’da 60’ın üzerinde stand yer aldı. Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğindeki fuara Sanayi Odası (ASO) Başkanı Nurettin Özdebir, Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Gürsel Baran, iş dünyası ve kamu ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri yoğun bir katılım gösterdi. Etkinlikte ülke ekonominin geleceği ve yeni kalkınma aksları masaya yatırıldı.

Etniklik kapsamında TÜGİAD Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Dr. Ali Yücelen’in başkanlık ettiği panelde Ekonomist İsmet Demirkol ve Gazeteci Metehan Demir, Ankara ve ülke ekonomisini masaya yatırdılar.

Ekonomi paneli ve konuşmaların ardından KOSGEB yetkilileri tarafından Ankara ticareti ve teşvikler konulu panel gerçekleştirildi.

TÜGİAD Ankara Şubesi Başkanı Zafer Yıldırım ve Ticari İlişkiler Komisyon Başkanı Ceyhan Bağcı ev sahipliğinde gerçekleşen Fuar, ekonominin tüm bileşenlerini bir araya getirerek, ihtiyaç duyulacak her türlü donanım, geniş ürün gamı, son teknolojik ürünler ve inovasyon konusundaki tüm farklılıkları ziyaretçilerin beğenisine sunuyor.

HABER FOTOĞRAFLARI

ANKARA'DA HAVA