ANFA bünyesinde çalışan peyzaj personeli, düzenli olarak aldığı İş Güvenliği Eğitimi’ni Altınpark Fuar Kongre Merkezi’nde tamamladı.

            Parklarımızı ve yeşil alanlarımızı güzelleştiren peyzaj personelimiz, “Trafiğe açık alanda yol bölme çalışmaları” ile ilgili eğitim aldı. İş sağlığı ve güvenliği kuralları yeniden anlatıldı.

            Sosyal mesafe kurallarının özenle dikkate alındığı eğitimde, trafiğin akışını bozmadan ve halkımızın araçla yaptıkları seyahatlerini sekteye uğratmadan düzenli ve verimli çalışma yöntemlerini öğrenen personelimiz, bunlara ek olarak; güvenli yol bölme, iş sahasına giriş ve çıkış, kazaları önleme, personelin ve vatandaşın can güvenliğini sağlama noktasında önemli bilgiler edindi.

            Pandemi süreci dolayısıyla kalabalık eğitimleri azaltan ANFA İş Güvenliği Uzmanları gerekli gördüğü her an, personelimizle direkt olarak iletişime geçmekte ve kısa vadede sürekli eğitimler vermektedir.

            Sadece kendi personelinin dışında, alt yüklenici olarak görev yapan firmaların personeline de aynı eğitimi veren İş Güvenliği Uzmanlarımız bundan sonra da düzenli olarak eğitimlerine devam edecektir.

HABER FOTOĞRAFLARI

ANKARA'DA HAVA