UMMAN ŞAHİNER’E VEDA

image

UMMAN ŞAHİNER’E VEDA

Yakalandığı korona virüs sebebiyle 12 Aralık 2020 tarihinden beri hayat mücadelesi veren ANFA Bilgi İşlem Müdürü Umman Şahiner, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti.

Sevenlerini derin bir üzüntüye boğan Umman Şahiner’in vefat haberini sosyal medya hesabından paylaşan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş: “ANFA Bilgi İşlem Müdürümüz, mesai arkadaşımız, değerli insan Umman Şahiner'i Covid-19 nedeniyle erken yaşta kaybetmenin derin üzüntüsü içindeyiz. Kendisine Allah'tan rahmet, ailesine ve tüm sevenlerine başsağlığı diliyorum.” dedi.

Umman Şahiner’in ardından derin üzüntülerini belirten ANFA Genel Müdürü Yıldırım Özer ise yaptığı paylaşımda, “İyi bir şair, ince ruhlu bir insan, iyi bir dosttu. Bilgi İşlem Müdürümüz Umman Şahiner’i, kaybettik. Kendisine Allah’tan rahmet, ailesine ve sevenlerine başsağlığı diliyorum.” ifadelerini kullandı.

ANFA yönetiminin katıldığı cenaze, vefat ettiği gün, öğlen namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından, Bağlum Mezarlığı’na defnedildi.

Haber Galerisi