USLUCAN: “Bu mübarek ayda, korona virüse karşı tedbiri elden bırakmadan, birlik ve beraberlik içinde Başkanımız Mansur YAVAŞ öncülüğünde Ankara Büyükşehir Belediyesi ve ANFA ailesi olarak Ankaralının hizmetinde olmaya devam edeceğiz.”

 

Ramazan ayı dolayısıyla bir açıklama yapan ANFA Genel Müdürü Nevzat USLUCAN; “Dünyayı etkisi altına alan korona virüs hayatımızda değişiklikler yapsa da mübarek Ramazan ayını karşılamanın sevinç, heyecan ve gönül huzurunu yaşıyoruz. Salgın nedeniyle çoğu vaktimizi evde geçirdiğimiz şu günlerde bu kutlu ayı da fırsat bilerek iç muhasebe yapmalı, kendimizi ve çevremizi samimiyetle gözden geçirmeli, vicdan mizanını baştan ayağa kontrol etmeliyiz.” dedi.

 

Kırılan gönülleri onarmak, kararan yürekleri aydınlatmak için rahmet dolu gün ve anların bizi beklediğini hatırlatan USLUCAN şöyle devam etti:

“ANFA ailesi olarak, bu mübarek ay boyunca milletimizin bolluk ve bereket çeşmesinden kana kana içmesini umuyor ve diliyoruz. Oruç terbiye edilmiş nefsin tezahürüdür, Ramazan ayını sadece aç kalarak, susuz kalarak geçirmeyeceğiz;  elimizle, dilimizle, gönlümüzle, tüm bedenimizle aynı anda oruca iştirak edeceğiz, ibadetimizi yerine getireceğiz; sözümüz, niyetimiz, aklımız ve hayallerimizle de oruçlu olacağız. Nefs sınavında başarısız olmuşlardan, hırslarının kurbanı olmuşlardan, egolarına diz çökmüşlerden olmayacağız. Korona virüse karşı tedbiri elden bırakmadan, birlik ve beraberlik içinde Başkanımız Mansur YAVAŞ öncülüğünde Ankara Büyükşehir Belediyesi ve ANFA ailesi olarak Ankaralının hizmetinde olmaya devam edeceğiz. Manevi nimet ve güzelliklere vesile olması temennilerinizle, ANFA ailesi adına Mübarek Ramazan ayımızı tebrik ediyorum.”

ANKARA'DA HAVA