-ANFA PEYZAJ REFÜJLER,REKREASYON ALANLARI VE TÜM PARKLARDA ÇİÇEK DİKİM VE TEMİZLİK İŞLEMLERİNE HIZ VERDİ.

Ankara Büyükşehir Belediyesi, Anfa Altınpark İşletmeleri, yaptığı peyzaj çalışmalarıyla Başkent'in dört bir yanını nakış nakış işleyerek, çiçeklerle güzelleştirmeye devam ediyor.

      

Her mevsim iklim şartlarına uygun çiçekler ve bitkilerle Başkenti donatarak, kentin güzelliğine güzellik katan Büyükşehir Belediyesi Anfa İşletmeleri, peyzaj birimi, bayram öncesi, orta refüjler, yeşil alanlar ve parklarda, çiçek dikimine hazır hale getirme ve temizlik çalışmalarına hummalı bir şekilde devam ediyor.

 

İlkbahar aylarında çiçek dikimi ve yeşil alan çalışmalarını hızlandıran  Büyükşehir Belediyesi, çevre düzenlemesini yaz aylarında da mevsimine uygun çiçek ve bitkilerle gerçekleştiriyor.

Ekipler birbirinden farklı çevre düzenlemeleriyle dikkat çeken peyzaj çalışmalarını aralıksız sürdürürken, son günlerde ana yollarda açan güllerin kokusu da adeta şehre yayılıyor.

 

ANKARA “ RENGARENK” OLACAK

Her gün binlerce Başkentlinin kullandığı Bilkent Kavşağı, Samsun, İstanbul ve Konya Yolu başta olmak üzere ana yol ve arterlerdeki orta refüjlerde boydan boya rengarenk güllerin açması ile Ankara’da sürücüler de gül kokuları eşliğinde seyahat etmenin keyfine varıyor.

Binlerce çiçeği toprakla buluşturma çalışmalarını yoğunlaştıran Büyükşehir Belediye Anfa Peyzaj çalışanları, yaz çiçekleri arasında özellikle , sıcaklara dayanıklı çiçeklerin dikiminin yapılacağı alanları hazır hale getirme çalışmalarını devam ettiriyor, Başkentliler kadar yerli ve yabancı turistler için de  görsel bir şölen sunmak için vargücü ile çalışmalarını sürdürüyor.

 

HABER FOTOĞRAFLARI

ANKARA'DA HAVA