Anfa Güvenlik Hizmetleri ve Sistemleri Ltd. Şti.

Başkent Ankara’da 1992 yılından bu yana faaliyet gösteren Anfa Güvenlik Hiz. ve Sis. Ltd. Şti. bünyesindekı özel güvenlik eğitim kurumunda uzman eğiticilerle özel güvenlik eğitimi vererek binlerce kişiyi bu alanda sertifika sahibi yapmaktadır. Eğitimin yanı sıra birçok kurs mezununu da Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne ait yeşil alan, park, mezarlık, baraj ve göllerde güvenlik hizmeti vermeleri için görevlendirmektedir. Güvenlik yetkililerimiz ve personellerimiz görev alanlarında sizlerin güvenli ve huzurlu bir ortamda hoşça vakit geçirmenize vesile olmanın gururunu yaşamaktadır. Ayrıca, Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu toplu düğün, sünnet, halk konserleri, fuarlar ve benzeri birçok etkinlikte, güvenlik hizmeti vererek huzurlu ve güvenli bir ortam sağlanmasına katkıda bulunmanın haklı övüncünü yaşamaktadır.

Misyon
AGHS’ nin tüm faaliyet alanlarında teknoloji ve tecrübeyi birleştirip üstün görev bilinci ve ekip ruhu ile çalışarak kaliteli hizmet sunmaktadır.

Vizyon
AGHS çalışanlarının üstün gayret, fedakârlık ve ekip ruhuna uygun çalışması sonucunda, hizmette mükemmeliyeti sağlayarak, rekabet gücünü arttıran, sürekli gelişen kalitesi ile müşteri memnuniyetini üst seviyeye çıkaran bir şirket olmaktır.

Kalite Politikası
AGHS’ nin verdiği tüm hizmetlerde koşulsuz müşteri memnuniyetine odaklanılmakta, hizmette etkinlik, verimlilik, mükemmeliyet ve üstün kalite anlayışı esas alınmakta, çalışanların moral ve motivasyonlarının arttırılarak sistem ve hizmette yapılacak her türlü değişim, iyileştirme ve gelişimde katkılarının alınmasına önem verilmektedir.

http://www.anfaguvenlik.com.tr

ANKARA'DA HAVA